Hakkımızda

Tarihçe

Yontaş Aşındırıcı Taşlar San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1987 yılında ülkemize Avrupa ülkelerinden ithal edilen aşındırıcıları hedef alarak yurdumuz kullanıcılarını rahatlatmak ve ülkemizin gelişimine katkı sağlamak amacı ile kurulmuş, samimi bir aile şirketidir.

Kalitesinden ödün vermeden ticaretin en yalın hali ile müşterileri arasında samimi bağlar kurmayı başarabilmiş ve bunun gururuyla her zaman daha iyisini yapabilmek adına, uzman kadrosu ile laboratuvarlarında çalışmalarına devam etmiştir. Firmamızın seramik ve bakalit bağlantılı ürünleri ile 0,50mm’den 250mm’ye kadar yaklaşık 10.000 çeşit ürün seçeneği bulunmaktadır. Firmamız hiçbir ürününü fason yaptırmaz, bu sebep ile tüm ürünlerine üretici firma garantisi verir. Yontaş, aşındırıcı ihtiyacı olan her sektörde kendi ürünlerini başarı ile sunmaktan kıvanç duyar.

Firmamız hakkında anlatacaklarımızın sayfalara sığmayacağının bilincinde olarak değerli vaktinizi daha fazla almadan ürün çeşitliliğimize göz atmanızı ve sizlerin de Yontaş ailesinde yer almasını diliyoruz.

Bizi bizim ile çalışanlara sorun…

Neden Yontaş ?

Yontaş tüm ürünlerini kendi bünyesinde üretmekte bu sayede ürünlerinin tümüne üretici firma garantisi vermektedir. Ürünlerin performansındaki herhangi bir olumsuzlukta, kullanıcıları sıkılmadan dinleyip çözümü için mutlak bir alternatif üretmektedir. Prensip olarak kullanıcıları memnun etmeyi hedefleyen firmamızın, satış sonrası desteğini hissedeceğinizden şüpheniz olmasın.
Yontaş, firmanıza özel olarak bir ürün ürettiğinde kullanım sözleşmeniz karşılığında sizin yerinize stok tutar ihtiyaç halinde talebiniz olan miktarlarda ürünleri satın almanıza olanak sağlar.

Facebook

Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.